@uzbyuksalish

Telegram

@uzbyuksalish

Ҳудудий бўлинмалар

Навоий
вилояти
Телефон: +998 (99) 753-51-88
Email: navoiy@yumh.uz
Манзил: Navoiy sh. S.Ayniy ko‘chasi. 34-uy. Mo‘ljal: Nodavlat notijorat tashkilotlari uyi
Қорақалпоғистон
Республикаси
Телефон: +998 (93) 363-37-00
Email: qqr@yumh.uz
Манзил: Нукус шаҳри, Гарезсизлик кўчаси, 50-уй. Қорақалпоғистон Республикаси Вазирлар Кенгаши биноси
Хоразм
вилояти
Телефон: +998 (62) 223-05-65
Email: Xorazm@yumh.uz
Манзил: Урганч шаҳар, Ал-Хоразмий кўчаси 23-уй, 1-қават.
Андижон
вилояти
Телефон: +998 (90) 541-66-64
Email: andijon@yumh.uz
Манзил: Andijon shahri, A.Navoiy shoh ko‘chasi, 126-uy. Mo‘ljal: Kengashlar uyi binosi. 2-qavat 207-xona
Сурхондарё
вилояти
Телефон: +998 (99) 687-77-55
Email: surxondaryo@yumh.uz
Манзил: Термиз шаҳри, Баркамол авлод кўчаси, 30-уй (Матбуот уйи биноси, 4-қават).
Фарғона
вилояти
Телефон: +998 (99) 997 11 27
Email: fargona@yumh.uz
Манзил: Farg‘ona shahri, B.Marg’iloniy ko’chasi 5-uy Mo‘ljal: Kapital bank binosi
Тошкент
вилояти
Телефон: +998 (99) 880-07-72
Email: toshvil@yumh.uz
Манзил: Нурафшон шаҳри, Хуррамлик кўчаси, 3-уй (“Нуроний ва маҳалла” маркази биносида)
Сирдарё
вилояти
Телефон: +998 (67) 227-33-23
Email: sirdaryo@yumh.uz
Манзил: Гулистон шаҳар, Тараққиёт кўчаси 20-уй, Нодавлат нотижорат ташкилотлар биноси 1 -қават.
Наманган
вилояти
Телефон: +998 (91) 369-53-00
Email: namangan@yumh.uz
Манзил: Namangan shahri, A.Xo'jayev ko'chasi, 38-uy. Mo‘ljal: Davlat xizmatlari binosining 3-qavati.
Жиззах
вилояти
Телефон: +998 (99) 550-03-54
Email: jizzax@yumh.uz
Манзил: Jizzaх viloyati, Jizzaх shahri, Sharof Rashidov shox ko’chasi, 63-uy, 3-qavat, Nodavlat va notijorat tashkilotlari uyi
Тошкент
шаҳри
Телефон: +998 (71) 239-33-23
Email: poytaxt@yumh.uz
Манзил: Ўзбекистон, Тошкент ш., Ш. Рашидов кўчаси, 16-уй, «Пойтахт» бизнес маркази,    5-қават
Бухоро
вилояти
Email: buxoro@yumh.uz
Манзил: Buxoro shahri, I.Moʼminov koʼchasi 2-uy 3-qavat
Самарқанд
вилояти
Телефон: +998 (66) 233-37-67
Email: samarqand@yumh.uz
Манзил: Samarqand viloyati, Samarqand shahri, Ko‘ksaroy maydoni, 1-a uy, 10-qavat. 5 va 21-xonalar
Қашқадарё
вилояти
Телефон: +998 (90) 607-53-73
Email: qashqadaryo@yumh.uz
Манзил: Qashqadaryo viloyati Qarshi shahri Paxtazor mitti tuman, “Nodavlat notijorat tashkilotlari uyi”