@uzbyuksalish

Telegram

@uzbyuksalish

en

Regional Offices

Навойская
область
Phone: +998 (94) 223-10-20
Email: navoiy@yumh.uz
Manzil: Navoiy sh. Navoiy ko‘chasi. Kovorking markazi, 1-qavat
Республика
Каракалпакстан
Phone: +998 (97) 220-27-55
Email: qqr@yumh.uz
Manzil: Nukus shahri, Garezsizlik ko‘chasi, 50-uy. Q‘oraqalpog‘iston Respublikasi Vazirlar Kengashi binosi
Хорезмская
область
Phone: +998 (62) 223-05-65
Email: Xorazm@yumh.uz
Manzil: Urganch shahar, Al-Xorazmiy ko‘chasi 23-uy, 1-qavat.
Андижанская
область
Phone: +998 (90) 142-85-26
Email: andijon@yumh.uz
Manzil: Andijon shahri, Abdurauf Fitrat ko‘chasi 239-uy. Viloyat hokimligi binosi, Kengashlar uyi 2-qavat 203-207 xonalar.
Сурхандарьинская
область
Phone: +998 (91) 235-66-55
Email: surxondaryo@yumh.uz
Manzil: Termiz shahri, Barkamol avlod ko'chasi, 30-uy (Matbuot uyi binosi, 4-qavat).
Ферганская
область
Phone: +998 (93) 733-70-00
Email: fargona@yumh.uz
Manzil: Farg‘ona shahar Alisher Navoiy ko‘chasi 17 uy (1 qavat)
Ташкентская
область
Phone: +998 (97) 742-32-23
Email: toshvil@yumh.uz
Manzil: Nurafshon shahri, Xurramlik ko'chasi, 3-uy (“Nuroniy va mahalla” markazi binosida)
Сырдарьинская
область
Phone: +998 (67) 227-33-23
Email: sirdaryo@yumh.uz
Manzil: Guliston shahar, Taraqqiyot ko‘chasi 20-uy, Nodavlat notijorat tashkilotlar binosi 1 -qavat.
Наманганская
область
Phone: +998 (69) 227-23-38
Email: namangan@yumh.uz
Manzil: Namangan shahri, A.Xo'jayev ko'chasi, 59-uy (viloyat hokimligi binosi, 1-qavat)
Jizzax
viloyati
Phone: +998 (99) 550-03-54
Email: jizzax@yumh.uz
Manzil: Jizzax shahri, 'Qassoblik' mahallasi, Yangi hayot ko‘chasi, Xalq ta’limi xodimlarini qayta tayyorlash va ularning malakasini oshirish hududiy markazi binosi 1-qavat.
город
Ташкент
Phone: +998 (71) 239-33-23
Email: poytaxt@yumh.uz
Manzil: Oʻzbekiston, Toshkent sh., Sh. Rashidov koʻchasi, 16-uy, «Poytaxt» biznes markazi,    5-qavat
Бухарская
область
Phone: -
Email: buxoro@yumh.uz
Самаркандская
область
Phone: +998 (66) 233-37-67
Email: samarqand@yumh.uz
Manzil: Samarqand viloyati, Samarqand shahri, Ko‘ksaroy maydoni, 1-a uy, Kengashlar uyi binosi, 10-qavat. 5- va 21-xonalar
Qashqadaryo
viloyati
Phone: +998 (75) 221-10-57
Email: qashqadaryo@yumh.uz
Manzil: Qashqadaryo viloyati Qarshi shahri Mustaqillik ko‘chasi-1 uy