@uzbyuksalish

Telegram

@uzbyuksalish

en

Regional divisions

Navoiy
region
Telephone: +998 (99) 753-51-88
Email: navoiy@yumh.uz
Address: Navoiy sh. S.Ayniy ko‘chasi. 34-uy. Mo‘ljal: Nodavlat notijorat tashkilotlari uyi
The Republic of
Karakalpakstan
Telephone: +998 (93) 363-37-00
Email: qqr@yumh.uz
Address: Nukus city, Garezsizlik street, 50 (Premises of the Council of the Ministers of the Republic of Karakalpakstan, 3rd floor)
Khorezm
region
Telephone: +998 (62) 223-05-65
Email: Xorazm@yumh.uz
Address: Urgench city, Al-Khorezmi street, 23, 1st floor
Andijan
region
Telephone: +998 (90) 541-66-64
Email: andijon@yumh.uz
Address: Andijon shahri, A.Navoiy shoh ko‘chasi, 126-uy. Mo‘ljal: Kengashlar uyi binosi. 2-qavat 207-xona
Surkhandarya
region
Telephone: +998 (99) 687-77-55
Email: surxondaryo@yumh.uz
Address: Termez city, Barkamol avlod street, 30 (Premises of the House of Press and Publishing, 4th floor)
Fergana
region
Telephone: +998 (99) 997 11 27
Email: fargona@yumh.uz
Address: Farg‘ona shahri, B.Marg’iloniy ko’chasi 5-uy Mo‘ljal: Kapital bank binosi
Tashkent
region
Telephone: +998 (97) 742-32-23
Email: toshvil@yumh.uz
Address: Nurafshon city, Khurramlik street, 3 (Premises of the "Nuroniy and Makhalla" center)
Syrdarya
region
Telephone: +998 (67) 227-33-23
Email: sirdaryo@yumh.uz
Address: Gulistan city, Islam Karimov street, 34 (Premises of the city Khokimiyat, 1st floor)
Namangan
region
Telephone: +998 (91) 369-53-00
Email: namangan@yumh.uz
Address: Namangan shahri, A.Xo'jayev ko'chasi, 38-uy. Mo‘ljal: Davlat xizmatlari binosining 3-qavati.
Jizzakh
region
Telephone: +998 (99) 550-03-54
Email: jizzax@yumh.uz
Address: Jizzaх viloyati, Jizzaх shahri, Sharof Rashidov shox ko’chasi, 63-uy, 3-qavat, Nodavlat va notijorat tashkilotlari uyi
Tashkent
city
Telephone: +998 (71) 239-33-23
Email: poytaxt@yumh.uz
Address: Tashkent city, Sh. Rashidov, 16 ("Poytaht" Business center, 5th floor)
Bukhara
region
Email: buxoro@yumh.uz
Address: Buxoro shahri, I.Moʼminov koʼchasi 2-uy 3-qavat
Samarkand
region
Telephone: +998 (66) 233-37-67
Email: samarqand@yumh.uz
Address: Samarqand viloyati, Samarqand shahri, Ko‘ksaroy maydoni, 1-a uy, 10-qavat. 5 va 21-xonalar
Kashkadarya
region
Telephone: +998 (90) 607-53-73
Email: qashqadaryo@yumh.uz
Address: Qashqadaryo viloyati Qarshi shahri Paxtazor mitti tuman, “Nodavlat notijorat tashkilotlari uyi”